Зареждане

Екип

ДГ №7 „Детелина“ функционира с 14 групи- 1 яслена и 13 градински.

Педагогически персонал:

  • Директор
  • Психолог
  • Логопед
  • 26 Учители
  • Учител по спорт
  • Учител по музика

Непедагогически персонал:

  • 17 помощник-възпитатели
  • ЗАС
  • Счетоводител
  • Технически секретар
  • Домакин
  • Главен готвач
  • 4 работници в кухня
  • 2 общи работници

ДГ №7 “Детелина” разполага с медицински персонал,  състоящ се от 8 медицински сестри.

Гинка Златанова
Гинка Златанова
и.д. Директор
Ксения Семизорова
Ксения Семизорова
Логопед
Мая Игнатова
Мая Игнатова
Психолог
Соня Благова
Соня Благова
Учител по физическа култура
Лидия Стефанова
Лидия Стефанова
Старши учител - музика
Цанка Кожухарова
Цанка Кожухарова
Старша сестра
Надежда Ралчева
Надежда Ралчева
Главен учител Група "Вълшебник"
Мая Топалова
Мая Топалова
Старши учител Група "Вълшебник"
Христина Вангелова
Христина Вангелова
Помощник възпитател Група "Вълшебник"
Милена Джолова
Милена Джолова
Старши учител Група "Смехорани"
Адриана Деспотова
Адриана Деспотова
Старши учител Група "Смехорани"
Костадинка Григорова
Костадинка Григорова
Помощник възпитател Група "Смехорани"
Илиана Янкова
Илиана Янкова
Учител Група "Буратино"
Полина Петрова
Полина Петрова
Учител Група "Буратино"
Таня Стоилова
Таня Стоилова
Помощник възпитател Група "Буратино"
Йоана Йолова
Йоана Йолова
Учител Група "Калинка-Малинка"
Десислава Тодорова
Десислава Тодорова
Старши учител Група "Калинка-Малинка"
Христина Христова
Христина Христова
Помощник възпитател Група "Калинка-Малинка"
Мариана Иванова
Мариана Иванова
Старши учител Група "Пипилота"
Антонина Димитрова
Антонина Димитрова
Учител Група "Пипилота"
Ирена Ангелова
Ирена Ангелова
Помощник възпитател Група "Пипилота"
Галинка Тонева
Галинка Тонева
Старши учител Група "Конче-Вихрогонче"
Янита Стойчева
Янита Стойчева
Старши учител Група "Конче-Вихрогонче"
Иванка Василева
Иванка Василева
Помощник възпитател Група "Конче-Вихрогонче"
Мадлена Тодорова
Мадлена Тодорова
Старши учител Група "Мики Маус"
Гергана Бамбалова
Гергана Бамбалова
Учител Група "Мики Маус"
Снежка Митева
Снежка Митева
Помощник възпитател Група "Мики Маус"
Мария Генова
Мария Генова
Старши учител Група "Делфинче"
Емилия Болюкова
Емилия Болюкова
Старши учител Група "Делфинче"
Диана Чобанова
Диана Чобанова
Помощник възпитател Група "Делфинче"
Симона Чаушева
Симона Чаушева
Старши учител Група "Дъга"
Симона Терзиева
Симона Терзиева
Учител Група "Дъга"
Петя Петкова
Петя Петкова
Помощник възпитател Група "Дъга"
Мариета Маринова
Мариета Маринова
Старши  учител Група "Мечо Пух"
Аделина Николова
Аделина Николова
Учител Група "Мечо Пух"
Веселина Иванова
Веселина Иванова
Помощник възпитател Група "Мечо Пух"
Десислава Аугстен
Десислава Аугстен
Старши учител Група "Слънце"
Снежанка Николова
Снежанка Николова
Старши учител Група "Слънце"
Анелия Мутева
Анелия Мутева
Помощник възпитател Група "Слънце"
Емилия Станоева
Емилия Станоева
Старши учител Група "Малечко Палечко"
Павлина Стоенчева
Павлина Стоенчева
Учител Група "Малечко Палечко"
Татяна Господинова
Татяна Господинова
Помощник възпитател Група "Малечко Палечко"
Елка Симеонова
Елка Симеонова
Учител Група "Пчеличка"
Вяра Манджукова
Вяра Манджукова
Учител Група "Пчеличка"
Анелия Антова
Анелия Антова
Помощник възпитател Група "Пчеличка"
Анелия Нончева
Анелия Нончева
Мед. сестра Група "Бонбони"
Красимира Младенова
Красимира Младенова
Мед. сестра Група "Бонбони"
Весела Августова
Весела Августова
Помощник възпитател Група "Бонбони"
Седефка Рупколска
Седефка Рупколска
Помощник възпитател Група "Бонбони"
Фредерика Денева
Фредерика Денева
Мед. сестра
Ани Игусти
Ани Игусти
Мед. сестра
Райна Тодорова
Райна Тодорова
Мед. сестра
Наталия Тодорова
Наталия Тодорова
Мед. сестра
Лидия Борисова
Лидия Борисова
Мед. сестра
Цветелин Георгиев
Цветелин Георгиев
Общ работник
Стефан Крумов
Стефан Крумов
Общ работник